Individuálne lekcie angličtiny

Individuálna výučba angličtiny ponúka efektívnu formu výučby s okamžitou spätnou väzbou lektora. Individuálne lekcie sú vhodné pre všetky jazykové úrovne.
Lekcie prebiehajú v dohodnutom čase tak, aby vám časovo vyhovovali.

0
Cena kurzu na vyžiadanie
Prihlásiť na kurz

INDIVIDUÁLNE LEKCIE ANGLIČTINY

Lekcie sú vhodné pre všetky jazykové úrovne. Na lekcii sa učíte gramatiku a získavate slovnú zásobu počas konverzácie s lektorom a prostredníctvom praktických cvičení. Termín lekcií je možné si dohodnúť s lektorom individuálne, aby vám čas lekcie vyhovoval.

 • Lekcie sú vhodné pre všetky jazykové úrovne
 • Počet lekcií podľa dohody
 • Dĺžka jednej lekcie je 60 minút
 • Jeden študent na lekcii s lektorom
 • Termín zápisu je možný počas celého roka

Máte otázky? Spýtajte sa

  Kontaktné informácie

  Telefón: +421 908 456 466
  Email: info@skola-rainbow.sk
   Sídlo na Google mapách
  Adresa: ul. Radlinského 29, 026 01 Dolný Kubín

  Sme tu pre vás:
  Pondelok – Piatok: 08:00h – 18:30h
  Sobota – Nedeľa: Zatvorené

  Online test

  Urobte si online test a zistite vašu jazykovú úroveň.

  ZAČAŤ TEST

  Povedali o nás

  V súkromnej jazykovej škole Rainbow je výborná výučba cudzieho jazyka, príjemná atmosféra, výborní spolužiaci. Výučba prebieha pod odborným dohľadom Renátky Záhumenskej , výbornej lektorky, s bohatými skúsenosťami (pochodila už kus sveta) a s výbornou znalosťou anglického jazyka.
  Zlepšujeme si nielen komunikačné zručnosti, ale učíme sa i správnemu písomnému prejavu. Výučba je naozaj na výbornej úrovni, ale treba mať hlavne záujem o učenie a pravidelne sa pripravovať na hodiny. Jedna zo študentov, ktorá navštevuje Rainbow štvrtý rok.

  Darina, Darina

  "Rainbow kurzy angličtiny podľa mojich skúsenosti študentovi poskytujú možnosť štúdia cudzieho jazyka s vyváženým zastúpením počúvania, konverzácie, čítania ako aj rozvoja gramatických znalosti. Vždy je priestor a možnosť vyjadriť sa, vysvetliť si pripadne nejasnosti či vydiskutovať problémy pri štúdiu. Pozitívne vnímam aj zadávanie úloh na domov čo človeka motivuje študovať a vracať sa k štúdiu jazyka aj mimo kurzov. Oceňujem uvoľnenú a priateľskú atmosféru v prijemnom prostredí."

  Miloš, Miloš

  Ďalšie kurzy z našej ponuky

  Konverzačný kurz s britským lektorom

  Učíme sa anglicky efektívne s britským lektorom. Kurzy sú zamerané hlavne na zvládnutie praktických situácií prostredníctvom konverzácie s lektorom.

  Skupinový kurz
  všeobecnej angličtiny

  Kurz pre všetkých, ktorí sa chcú zdokonaliť v komunikácii v anglickom jazyku. Kurz prebieha v príjemnej a uvoľnenej atmosfére. Vhodný pre všetky jazykové úrovne

  Skupinový kurz
  všeobecnej nemčiny

  Kurz všeobecnej nemčiny prebieha v malých skupinách 5 až 8 študentov. Kurz je zameraný na zvládnutie komunikácie v nemeckom jazyku s dôrazom na nemeckú gramatiku.

  Prípravný kurz Maturita/Prijímačky

  Zdokonalíte sa vo všetkých oblastiach anglického jazyka s dôrazom na gramatické zásady. Naučíte sa krok za krokom zvládať maturitné testy po obsahovej stránke.

  Pozrieť všetky kurzy