Jazykový kurz pre deti KIDS/TEENS Angličtina

Skupinový kurz vhodný pre deti od 6 do 14 rokov. Kurz je zameraný na získanie pevných základov slovnej zásoby a gramatiky anglického jazyka. Štúdium prebieha zábavnou formou v príjemnom prostredí.
Kurzy prebiehajú v poobedňajších hodinách 14:00h – 15:30h v malých skupinách 5 – 8 študentov.

0
Cena kurzu
Prihlásiť na kurz

KURZ PRE DETI KIDS/TEENS

Kurz je zameraný na zvládnutie základov slovnej zásoby a gramatiky anglického jazyka. Žiaci si zvykajú cudzí jazyk používať prirodzene a intuitívne, čím dieťa získava záujem o štúdium cudzieho jazyka.

 • Vhodný pre začiatočníkov
 • Kurz prebieha 1-krát do týždňa
 • Dĺžka jednej lekcie je 60 minút
 • Dĺžka celého kurzu je 12 týždňov
 • Počet žiakov v kurze 5 - 8 
 • Lekcie prebiehajú v poobedňajších hodinách podľa rozvrhu
 • Termín zápisu do kurzu prebieha v mesiaci september, január a apríl
 • Po dohode je možné pristúpiť do kurzu aj v priebehu trimestra

Máte otázky? Spýtajte sa

  Kontaktné informácie

  Telefón: +421 908 456 466
  Email: info@skola-rainbow.sk
   Sídlo na Google mapách
  Adresa: ul. Radlinského 29, 026 01 Dolný Kubín

  Sme tu pre vás:
  Pondelok – Piatok: 08:00h – 18:30h
  Sobota – Nedeľa: Zatvorené

  Online test

  Urobte si online test a zistite vašu jazykovú úroveň.

  ZAČAŤ TEST

  Povedali o nás

  V súkromnej jazykovej škole Rainbow je výborná výučba cudzieho jazyka, príjemná atmosféra, výborní spolužiaci. Výučba prebieha pod odborným dohľadom Renátky Záhumenskej , výbornej lektorky, s bohatými skúsenosťami (pochodila už kus sveta) a s výbornou znalosťou anglického jazyka.
  Zlepšujeme si nielen komunikačné zručnosti, ale učíme sa i správnemu písomnému prejavu. Výučba je naozaj na výbornej úrovni, ale treba mať hlavne záujem o učenie a pravidelne sa pripravovať na hodiny. Jedna zo študentov, ktorá navštevuje Rainbow štvrtý rok.

  Darina, Darina

  "Rainbow kurzy angličtiny podľa mojich skúsenosti študentovi poskytujú možnosť štúdia cudzieho jazyka s vyváženým zastúpením počúvania, konverzácie, čítania ako aj rozvoja gramatických znalosti. Vždy je priestor a možnosť vyjadriť sa, vysvetliť si pripadne nejasnosti či vydiskutovať problémy pri štúdiu. Pozitívne vnímam aj zadávanie úloh na domov čo človeka motivuje študovať a vracať sa k štúdiu jazyka aj mimo kurzov. Oceňujem uvoľnenú a priateľskú atmosféru v prijemnom prostredí."

  Miloš, Miloš

  Ďalšie kurzy z našej ponuky

  Jazykový kurz pre deti KIDS/TEENS

  Skupinový kurz vhodný pre deti od 6 do 14 rokov. Kurz je zameraný na zvládnutie základov nemeckej gramatiky a získanie slovnej zásoby zábavnou formou a v príjemnom prostredí.

  Skupinový kurz
  všeobecnej angličtiny

  Kurz pre všetkých, ktorí sa chcú zdokonaliť v komunikácii v anglickom jazyku. Kurz prebieha v príjemnej a uvoľnenej atmosfére. Vhodný pre všetky jazykové úrovne.

  Prípravný kurz Maturita/Prijímačky

  Zdokonalíte sa vo všetkých oblastiach anglického jazyka s dôrazom na gramatické zásady. Naučíte sa krok za krokom zvládať maturitné testy po obsahovej stránke.

  Individuálne lekcie angličtiny

  Individuálna výučba angličtiny ponúka efektívnu formu výučby s okamžitou spätnou väzbou lektora. Lekcie sú vhodné pre všetky jazykové úrovne.

  Pozrieť všetky kurzy