Novinky

Novinky

Domov/Novinky/
9:20 am 9:20 am

Online zápis do kurzov od 4. januára 2021

Zvoľte si jazykový kurz podľa Vášho výberu a napíšte nám! Získajte ZĽAVU 15% za prihlásenie druhej osoby do kurzu. Zľava platí pre oboch študentov od 4. januára 2021. Vyplňte formulár ZAPÍŠTE SA ONLINE alebo nás kontaktujte cez kontaktný formulár alebo telefonicky a my Vám pomôžeme s výberom vhodnej jazykovej úrovne. Tešíme sa na Vás!

7:27 am 7:27 am

Prechod výučby na online

Milí študenti, rodičia a deti! Vzhľadom na súčasnú epidemiologickú situáciu na Slovensku, a najmä na Orave, sme boli nútení prijať určité opatrenia, týkajúce sa COVID-19 – koronavírusu: Výučba skupinových kurzov sa s platnosťou od 13.10.2020 mení z prezenčnej formy na online výučbu až do odvolania. Online vyučovanie bude prebiehať na platforme ZOOM.Individuálne lekcie budú prebiehať naďalej prezenčnou formou. V tomto prípade vás prosíme o striktné dodržiavanie bezpečnostných opatrení. Použitie dezinfekčného gélu a prekrytie dýchacích ciest rúškom budú naďalej podmienkou pre vstup do našej školy. Dýchacie cesty musia byť prekryté počas celého trvania hodiny. Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte nás kontaktovať na 0908 456 466 alebo rainbow.dk@gmail.com. Ďakujeme za prejavenú dôveru a veríme, že to všetko spolu zvládneme!   

10:24 am 10:24 am

Jazykové kurzy pre firmy

Rozvoj jazykových schopností svojich zamestnancov je dôležitý! Ponúkame efektívnu možnosť výučby cudzieho jazyka našim slovenským alebo zahraničným lektorom priamo v priestoroch vašej firmy. Tento overený model výučby jazykov šetrí čas, zamestnanci ostávajú na pracovisku a netreba za vzdelaním dochádzať! Efektívna výučba šitá na mieru požiadavkám firmy. Pre viac informácii nás kontaktujte.