Prípravný kurz Maturita/Prijímačky Angličtina

Zdokonalíte sa vo všetkých oblastiach anglického jazyka s dôrazom na gramatické zásady. Naučíte sa krok za krokom zvládať maturitné testy po obsahovej stránke.
Kurzy prebiehajú v čase 15:30h – 18:30h v malých skupinách 5 – 8 študentov.

0
Cena kurzu
Prihlásiť na kurz

PRÍPRAVNÝ KURZ MATURITA/PRIJÍMAČKY

Kurz je zameraný na komplexnú prípravu na maturity a testy. Zopakujete si anglickú gramatiku, počúvanie s porozumením, písanie slohovej práce a zlepšíte svoje komunikačné schopnosti.

 • Vhodný pre stredne pokročilých až pokročilých študentov
 • 20 lekcií (kurz prebieha 1-krát do týždňa)
 • Dĺžka jednej lekcie je 60 minút
 • Dĺžka celého kurzu 20 týždňov
 • Počet študentov v kurze 5 - 8 
 • Lekcie prebiehajú v poobedňajších až podvečerných hodinách podľa rozvrhu
 • Termín zápisu do kurzu prebieha v mesiaci september, január a apríl
 • Po dohode je možné pristúpiť do kurzu aj v priebehu trimestra

Máte otázky? Spýtajte sa

  Kontaktné informácie

  Telefón: +421 908 456 466
  Email: info@skola-rainbow.sk
   Sídlo na Google mapách
  Adresa: ul. Radlinského 29, 026 01 Dolný Kubín

  Sme tu pre vás:
  Pondelok – Piatok: 08:00h – 18:30h
  Sobota – Nedeľa: Zatvorené

  Online test

  Urobte si online test a zistite vašu jazykovú úroveň.

  ZAČAŤ TEST

  Povedali o nás

  V súkromnej jazykovej škole Rainbow je výborná výučba cudzieho jazyka, príjemná atmosféra, výborní spolužiaci. Výučba prebieha pod odborným dohľadom Renátky Záhumenskej , výbornej lektorky, s bohatými skúsenosťami (pochodila už kus sveta) a s výbornou znalosťou anglického jazyka.
  Zlepšujeme si nielen komunikačné zručnosti, ale učíme sa i správnemu písomnému prejavu. Výučba je naozaj na výbornej úrovni, ale treba mať hlavne záujem o učenie a pravidelne sa pripravovať na hodiny. Jedna zo študentov, ktorá navštevuje Rainbow štvrtý rok.

  Darina, Darina

  "Rainbow kurzy angličtiny podľa mojich skúsenosti študentovi poskytujú možnosť štúdia cudzieho jazyka s vyváženým zastúpením počúvania, konverzácie, čítania ako aj rozvoja gramatických znalosti. Vždy je priestor a možnosť vyjadriť sa, vysvetliť si pripadne nejasnosti či vydiskutovať problémy pri štúdiu. Pozitívne vnímam aj zadávanie úloh na domov čo človeka motivuje študovať a vracať sa k štúdiu jazyka aj mimo kurzov. Oceňujem uvoľnenú a priateľskú atmosféru v prijemnom prostredí."

  Miloš, Miloš

  Ďalšie kurzy z našej ponuky

  Konverzačný kurz s britským lektorom

  Učíme sa anglicky efektívne s britským lektorom. Kurzy sú zamerané hlavne na zvládnutie praktických situácií prostredníctvom konverzácie s lektorom.

  Skupinový kurz
  všeobecnej angličtiny

  Kurz pre všetkých, ktorí sa chcú zdokonaliť v komunikácii v anglickom jazyku. Kurz prebieha v príjemnej a uvoľnenej atmosfére. Vhodný pre všetky jazykové úrovne

  Individuálne lekcie angličtiny

  Individuálna výučba angličtiny ponúka efektívnu formu výučby s okamžitou spätnou väzbou lektora. Lekcie sú vhodné pre všetky jazykové úrovne.

  Prípravný kurz Maturita/Prijímačky

  Zdokonalíte sa vo všetkých oblastiach nemeckého jazyka s dôrazom na gramatické zásady. Naučíte sa krok za krokom zvládať maturitné testy po obsahovej stránke.

  Pozrieť všetky kurzy